הכרויות ברשת – חלק 2

קישור

.

כן, לאחר ארבעה חודשים זה קרה. נועם חזר לארץ והפגישה המיוחלת לקחה חלק בבית קפה ברעננה, כשבמקום קו טלפון הונח שולחן, ובמקום מילים היו מבטים ותנועות גוף. הרשת אפשרה כהרגלה בקודש, לנוע מעל אוקיינוסים לבטל את הפרשי השעות והקילומטרים, ולאחד שתי נפשות בחיפושם אחר הקשר הרומנטי לו חיכו כבר זמן רב.

אז האם דוגמא אחת היא חזות הכול? הרי אפשר צריך וניתן להכיר גם במכולת במריבה על הקורנפלקס האחרון, בטיול עם הכלב "וואו איזה חמוד, אני יכולה ללטף, הוא לא נושך, נכון?" ואפילו בנופש.. האין זה אפשרי להיתקל במעלית בית המלון ולהמשיך משם לערב רומנטי?.. מלונות בטבריה, באילת או בחו"ל תמיד היו ידועים ברומנטיקה האופפת אותם.. ובכל זאת, נדמה שהקלות הבלתי נסבלת של מלאכת החיפוש בין אלפי כרטיסים של פנויים ופנויות, בני שכבות כל הגילאים, בלחיצת כפתור אחת, עושה את שלה.

זה כבר מזמן לא סיפור נדיר לשמוע על זוגות שהכירו ברשת והתחתנו זמן לא רב לאחר מכן. נדמה שבכל פינה מספרים זאת בגאווה. וגם אם זה לוקח לעיתים עשרות פגישות שמבזבזות את הזמן ומותירות רושם שהדרך עוד ארוכה, בסופו של דבר, מגיעה לחיצת הכפתור שתעשה את העבודה. תשאלו את נועם וסיגל…